KURUMSAL

The Comfort Innovators;

Yenilikçi ısıtma sistemleri teknolojileri devi Remeha 1935 yılında Hollanda'da kurulmuştur. 1939 yılında petrol, gaz ve katı yakıtlar için kullanılabilecek tam teşekküllü kazan programı geliştirerek sektörde büyük ilerleme kaydetmiştir. 1960’lı yılların başlarında, Hollanda’da geniş doğal gaz kaynakları bulunmuştur.

1963 yılında Remeha merkezi ısıtma kazanlarının üretimi ve geliştirmesine odaklanmıştır ve akabinde doğal gaz yakıtlı ilk merkezi ısıtma sistemlerini geliştirmiştir. 1970 yılında meydana gelen enerji krizinden sonra, ısıtma sistemlerinde verimliliğin arttırılması amacıyla yoğuşmalı kazan üretiminde öncü rol oynamıştır.

Remeha sahip olduğu özel Premix Brülör teknolojisiyle rakiplerinden çok daha verimli kazanlar üretebilmiş ve aynı zamanda baca gazı emisyonlarını çok daha fazla düşürebilmiştir. Remeha 1990’lı yıllarda dünyada ilk kez “bireysel” kullanıma sunulacak duvar tipi yoğuşmalı kazanların gelişmesinde sektörde öncü rol oynamıştır.

Müşteriler, ilerleyen süreçte, ihtiyaçlarına yönelik yeni ev tipi kazanlarla kısa sürede tanışmış ve yenilenebilir enerji çözümlerinden, ev tipi güneş enerji sistemlerini tanımışlardır. Remeha, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerinde pazar konumunu daha da güçlendirerek yenilikçi ısıtma sistemleri , sıcak su sistemleri ve servis kalitesi ile dünyanın lider üreticilerinden birisi konumuna gelmiştir.

2011 yılında Remeha, ürünlerinin Türkiye tek yetkili satış ve servis sağlayıcı distribütörlüğü için Res Enerji Sistemleri A.Ş. ile anlaşmışıtır.

Remeha Türkiye

Res Enerji Sistemleri A.Ş.

ISITMA - SOĞUTMA - HAVALANDIRMA
Res Enerji Sistemleri A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübenin ışığında, Isıtma & Soğutma ve Havalandırma sektörüne mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur.

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimli Sistemler üzerine ciddi çalışmalar yapan Res Enerji Sistemleri, kaynakları ekonomik ve verimli bir şekilde kullanırken, doğanın da korunmasına büyük özen göstermektedir. 2017 Yılında tamamen yerli sermaye ile LIEBE yoğuşmalı kombi markasını hayata geçirmiştir. 2018 Yılında ise markanın ilk modeli olan Ecomix 24kW / 28kW tam yoğuşmalı kombi’sini piyasaya sürmüştür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş., Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan Hollanda markası Remeha’nın ve dünyanın en büyük boyler ve genleşme tankı üreticilerinden biri olan Alman markası Reflex’in de Türkiye distribütörü konumundadır.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği Restherma Isı Pompaları ve Ressolar güneş kollektörleri’ ni bulundurmasının yanı sıra, Japon devi Panasonic ısı pompaları ve klimalarının da Türkiye distribütörüdür.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. Avrupa’daki en büyük ve en köklü fan üreticilerden olan, 70 ayrı ülkeye dağıtım yapan, havalandırma endüstrisinin lideri İtalyan markaları Elicent ve Dynair’ın Türkiye distribütörlüğü’nü de üstlenmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. tüm marka ve modellerinin satış öncesi ve satış sonrası hizmeti için ise Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve servis ağını güvencesi altında toplamıştır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ;
Res Enerji Sistemleri A.Ş. 40 yılı aşkın mekanik tesisat, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları alanında ki tecrübesi, kaliteli ürünü doğru ve verimli sistem uygulaması ile müşteriyle buluşturmayı amaç edinmiş ilkesi, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik kadrosu, pratik, hızlı ve kullanıcı odaklı servis ağı anlayışı ve belki de en önemlisi sadece gelişmeleri takip etmekle kalmayıp yüksek teknolojiden faydalanılarak yapılan çalışmaları başarıyla ürünlere entegre eden ve yeni teknolojiler geliştiren AR-GE anlayışıyla sektörde en iyi olmayı amaç edinmiştir.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. ürettiği ve distribütörlüğünü üstlendiği, ısı pompaları, yoğuşmalı kazan ve kombileri, klimalar, güneş kolektörleri, genleşme tankları, boylerleri, separatörleri ve daha fazlasının bulunduğu ürün gamını doğru uygulamayı yüksek verim - düşük maliyet ve uzun kullanım ömrü ile harmanlayarak oluşturmuştur.

Res Enerji Sistemleri A.Ş. siz tüketicilerimizin keyifle ve güvenle kullanacakları ürünler üretmeye, tedarik etmeye, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet sunmaya hızla devam etmektedir.

Since 1935

Remeha gelişmiş ticari ısıtma çözümlerinde 80 yılı aşkın deneyime sahip bir endüstri öncüsüdür.

Dünya'nın Tercihi

2019 Yılı dünya genelinde yine Remeha cihazları tercih edildi.

Mutlu Kullanıcı
REMEHA

FACEBOOK

INSTAGRAM

TWITTER

YOUTUBE