GAS 220 ACE

Hem duvar hem de yer tipi olarak kullanılabilen yeni nesil kazan;

O Bir Teknoloji Mucizesi;

Kontrolü elinize aldığınız yeni Gas 220 Ace Eco Pro, bağımsız gazla çalışan ve yüksek standartlarda tam yoğuşmalı, yüksek verimli bir kazan serisidir. Alüminyum monoblok platformuna dayalı yenilikçi tasarımı sayesinde kazan zahmetsizce hafif manevra kabiliyeti ve yerden tasarruf sağlayan yapılandırmalara uyarlanabilir. Gas 220 Ace tam yoğuşmalı kazan performans ve tasarım kolaylığı konusundaki beklentileri aşan birinci kalite bir üründür.

Since 1935'

Yılların verdiği mühendislik tecrübesi;

Güvenirlir ve Verimli;

Remeha 1939 yılında petrol, gaz ve katı yakıtlar için kullanılabilecek tam teşekküllü kazan programı geliştirerek sektörde büyük ilerleme kaydetmiştir. 1960’lı yılların başlarında, Hollanda’da geniş doğal gaz kaynakları bulunmuştur. 1963 yılında Remeha merkezi ısıtma kazanlarının üretimi ve geliştirmesine odaklanmıştır ve akabinde doğal gaz yakıtlı ilk merkezi ısıtma sistemlerini geliştirmiştir. 1970 yılında meydana gelen enerji krizinden sonra, ısıtma sistemlerinde verimliliğin arttırılması amacıyla yoğuşmalı kazan üretiminde öncü rol oynamıştır.

Servis

Satış sonrası profesyonel destek;

Res Enerji Güvencesi;

Res Enerji'nin yıllar içinde adım adım oluşturduğu, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa olmak üzere Türkiye geneline yayılmış servis ve bayi ağı, tüketici güvenine ne kadar önem verdiğini göstermektedir. En önemli özelliklerimizden biride işinin ehli çalışanları ile servis ağımızın, müşteri odaklı satış departmanımız ile entegre çalışabilme becerisidir. Bu sayede kullanıcıya satış departmanı ile sürekli temasta kalma imkanı sunularak, satış sonrası gereken herhangi bir servis, bakım işleminde servis süreciyle ilgili olarak çift taraflı kontrol ve denetlenme imkanı sunmaktayız.

YER TİPİ KAZANLAR
DUVAR TİPİ KAZANLAR
YOĞUŞMALI KOMBİLER
OTOMASYON
REMEHA

FACEBOOK

INSTAGRAM

TWITTER

YOUTUBE